Alexandre Fassianos
2017-07-05
472528
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Odalisk, signerad A Fassianos, färglitografi, 34/70, bildmått ca 49x63 cm