Alexandre Fassianos
2017-07-05
472525
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Fiskaren, signerad, färglitografi,58/90, bildmått ca 66x47 cm