Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MADELENE PYK (född 1934), Brasserie Salya, signerad och numrerad 168/275, färglitografi, bildmått 40,5x40,5 cm
472507
2017-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här