M Pyk
2017-08-09
472507
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MADELENE PYK (född 1934), Brasserie Salya, signerad och numrerad 168/275, färglitografi, bildmått 40,5x40,5 cm