Monogramisten JE
2017-07-05
472483
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MONOGRAMISTEN JE, (1900-tal): Det gröna trädet, monogramsignerad JE, olja på duk, ca 150x150 cm