Joan Miro färglitografi
2017-07-04
472455
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur "Derrière le Miroir", osignerad, färglitografi, Mourlot 377, ca 37x27 cm