Bordslampa 1930-tal
2017-07-04
472447
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, pläter, omkring 1930, England, höjd inkl skärm ca 52,5 cm
ytslitage