Bojan med lock 1800-tal
2017-07-04
472439
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av figurscen, höjd ca 32 cm
Lock med skador