Schimmel flygel

Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel
Schimmel flygel

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SCHIMMEL, flygel, Tyskland, 1950-tal, mahogny, mässingsdetaljer, på hjultrissor i mässing, 88 tangenter, höjd ca 99, bredd 150, djup, 155 cm

Smärre ytskador och slitage, sprintar till locket medföljer och finns att avhämta vid Utlämningen

472417

2017-07-05