Satsbord 3 delar
2017-07-04
472413
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft, teakfanér, höjd 42, 50x37 cm (största bordet)
Bruksslitage, fäckar och slitage, en saknar skruv i stomme (något lös)