Golvlampa 1900-tal
2017-07-04
472412
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, möjligen Italien, grönlackerad stomme, sockel i marmor, 5 st ljuspunkter, höjd ca 210 cm
Brukslitage, Ej funktionstestad