Bordslampa 1900-tal
2017-07-04
472410
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORSLAMPA, 1900-talets mitt, USA, mässing, kupa i form av snäckskal, höjd ca 60 cm
Bruksslitage, bucklor, amerikansk kontakt, Ej funktionstestad