Peter Dahl färglitografi
2017-07-05
472404
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): I afton dans, signerad och daterad Peter Dahl -80, 222/250, färglitografi, ca 56x42 cm