Georges Braque litografi
2017-07-04
472383
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Ciel Gris II", monogramsignerad i plåten, 1959, färglitografi, ca 24x11 cm
Ref , Maeght nr 1033