Georges Braque litografi
2017-07-04
472382
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, från 1959, färglitografi, ca 25x9 cm
LITTERATUR: Maeght nr 1032