Peter Dahl färglitografi
2017-07-04
472378
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 21, signerad Peter Dahl, med epistel, färglitografi, ca 43x29 cm