Peter Dahl färglitografi
2017-07-04
472372
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans epistel, Fredmans porträtt, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 43x29 cm, oramad