Peter Dahl färglitografi
2017-07-04
472371
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 25, signerad Peter Dahl, med epistel, färglitografi, ca 42x58 cm, oramad
Med mittveck