Soffbord Frisco
2017-07-02
472331
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, design Folke Ohlson, modell "Frisco", teak, höjd 56, 122x81 cm
Bordsskiva med fläckar, slitage