Pokaler bägare silver
2017-07-04
472310
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
POKALER, BÄGARE, 9 st, SKÅL, silver, 1900-tal, varierande storlekar ca 4,5-16 cm, total vikt ca 725 g
Delvis med inskription, slitage