Tumlare silver
2017-07-04
472309
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TUMLARE, 2 st, silver, 1700/1800-tal, höjd 3,5-4 cm, vikt ca 66 g
Smärre bucklor