Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, förgylld träskuren dekor, infällt spegelglas med slipad blomdekor, ca 112x95 cm

Sprickor, smärre färgbortfall

472290

2017-07-03