Roland Svensson Skärgård
2017-08-07
472289
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) Skärgårdsmotiv samt figurkomposition, signerad roland S, färglitografi, ca 11x9,5-23x17 cm,
Läs mer