Roland Svensson Skärgård
2017-08-07
472287
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Skärgårdsmotiv, signerad roland S, litografi, ca 9x10,5-14x17 cm,
Läs mer