Roland Svensson Skärgård
2017-08-07
472285
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Waxholmsbåt, Sjömän, Fiskebodar, signerade roland S, litografier, numrerade 30 ex, ca 11x11, 16x11, samt 13,5x11cm,
Läs mer