Roland Svensson
2017-08-07
472281
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Arbetsbilder, signerad roland S. 25 ex, litografi, ca 10x11-16x11 cm,
Läs mer