Roland Svensson Skärgård
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i aftonrodnad, signerad roland S, 31/100, färglitografi, bildmått ca 11,5x18 cm,
Läs mer
472278
2017-08-07