Roland Svensson Skärgård
2017-08-07
472276
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Skärgårdsvik" samt "Den första snön", signerade roland S, 283/310 resp 124/310, färglitografi, bildmått ca 20x40 resp 38x26 cm