Roland Svensson Sommarnatt
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad roland S, 33/140, färglitografi, ca 27x39 cm,
Läs mer
472275
2017-08-07