Roland Svensson Sommarnatt
2017-08-07
472275
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad roland S, 33/140, färglitografi, ca 27x39 cm,
Läs mer