Benno Arzt akrylmålning
2017-07-10
472203
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941), "Bylandskap", signerad och daterad Benno Arzt 2013, akryl på duk, ca 80x99 cm