Roland Svensson Gillöga
2017-08-07
472168
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Gillöga", signerade roland S, en daterad -43, litografi, ca 15,5x20 resp 9,5x22 cm,
Läs mer