Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Gillöga", signerade roland S, en daterad -43, litografi, ca 15,5x20 resp 9,5x22 cm,
Läs mer
472168
2017-08-07