Roland Svensson Till rors
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Till Rors", signerad roland S, 25/35, färglitografi, ca 42x28 cm,
Läs mer
472160
2017-08-07