Roland Svenssom Tornösund

Roland Svenssom Tornösund
Roland Svenssom Tornösund

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Midvinter Tornösund", signerad roland S, 41/225, färglitografi, ca 29x36 cm,

Läs mer

472157

2017-08-07