Roland Svensson Kuling
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kuling", signerad roland S, 13/260, färglitografi, ca 30x22,5 cm,
Läs mer
472154
2017-08-07