Roland Svensson Kuling
2017-08-07
472154
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kuling", signerad roland S, 13/260, färglitografi, ca 30x22,5 cm,
Läs mer