Roland Svensson Oktoberkväll
2017-08-07
472120
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad roland S, 38/350, färglitografi, bildmått ca 20x24 cm,
Läs mer