Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
ADJA YUNKERS (Lettland/Amerika, 1900-1983): "The Shoemaker" 1942, otydligt signerad och numrerad, färgträsnitt på japanpapper, 35x22 cm, oramad
472070
2017-07-01