Ryno Frieberg oljemålning
2017-07-01
472058
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYNO FRIEBERG (född 1920): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Ryno 1954, olja på duk, 74x60 cm