Lennart Aschenbrenner
2017-07-01
472040
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Nature morte", III, signerad och daterad Aschenbrenner -81, blandteknik, 104x75 cm