Roland Svensson Lilla Nassa
2017-08-07
472031
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lilla Nassa Storskäret", signerad roland S, 105/110, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm,
Läs mer
Med dedikation