Dolk
2017-09-24
472026
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOLK, 1900-talets början, klinga med graverad dekor, träfäste med mässingsnitar, längd 39 cm
Proveniens Rashammar