Roland Svensson Sommarafton
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton", signerad roland S, 353/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm,
Läs mer
472025
2017-08-07