Roland Svensson Sommarafton
2017-08-07
472025
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton", signerad roland S, 353/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm,
Läs mer