Roland Svensson Gillöga
2017-08-07
472023
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll Gillöga", signerad roland S, 118/275, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm,
Läs mer