Bengt Elde oljemålning
2017-07-03
472009
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT ELDE (1939-2015): Solnedgång och båt, osignerad, olja på pannå, ca 35x61 cm