Roland Svensson Utskär
2017-08-07
471980
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskär", signerad roland S -96, 117/250, färglitografi, bildmått ca 33x49 cm,
Läs mer