Roland Svensson Horsten
Klubbat för:
15 000 SEK
8 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hästhålet, Horsten", signerad och daterad roland S sept 1974, blandteknik med krita och akvarell, bildmått ca 28,5x42 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dedikation
471894
2017-08-07