Roland Svensson Stora Nassa
2017-08-07
471892
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i storskärgårn" ("Vårkväll Stora Nassa"), signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 42,5x23,5 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Gulnader