Roland Svensson Morgonstämning
2017-08-07
471854
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonstämning", signerad roland S, färglitografi, HC 50 ex, bildmått ca 27x42 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer