Roland Svensson Gillöga
2017-08-07
471843
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt, Gillöga", signerad och daterad roland S 1977, PT, färglitografi, bildmått ca 32x52 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dedikation