Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-06-30
471836
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fiskeläge, osignerad, olja på duk, 45x56 cm
Dukskador, färgborfall, hål