Bengt Orup oljemålning
2017-07-04
471827
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad och daterad Orup 1947, olja på duk, ca 19x29 cm