Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELDOSA, 1800-tal, fodral i mahogny, höjd ca 9,5, 32,5x12 cm, nyckel finns
Maskstunget, skador vid nyckelhål
471807
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här